راهنماي سپردن ملک

 کاربران عزيز مي توانند به منظور سپردن فايل مورد نظر خود در سايت ملک بان 24 به دو طريق عمل کرده:

کاربران آزاد سايت:

1) با تماس با پشتيباني سايت اطلاعات فايل مورد نظر خود را براي پشتيبان به آدرس ايميل [email protected] ايميل کرده شامل مشخصات کامل ملک به همراه 9 عدد عکس از نقاط مختلف ملک مربوطه، شايان ذکر است که براي نتيجه گيري هرچه بهتر حتماً اطلاعات کامل و تصاوير کامل ملک مورد نظر خود را ارسال نماييد.

2) از روي صفحه اصلي سايت به قسمت سپردن ملک در بالاي صفحه وارد شده و مشخصات ملک مورد نظر خود را طبق نظمي که مي بينيد وارد کرده، سپس يک پيغام مبني بر اينکه در صورتيکه فايل شما توسط پشتيباني سايت تاييد گردد براي مدت 15 يا 30 روز بر روي سايت نمايش داده خواهد شد.

ضمناً براي سپردن عکسهاي ملک مورد نظر خود مي بايست حجم هر کدام از عکسها نهايتاً 2MB باشد که به منظور کاهش حجم عکس مورد نظر خود مي توانيد از لينک راهنماي کاهش حجم عکس در صفحه سپردن ملک استفاده نماييد.

مشاوران محترم املاک:

مشاوران محترم مي بايست بعد از شارژ حساب املاک توسط مدير املاک و تعريف مشاوران با استفاده از نام کاربري و کلمه عبور خود از طريق قسمت ورود مشاوران در بالاي صفحه اصلي سايت وارد شده و در قسمت ثبت فايل اقدام به ثبت فايلهاي ملکي مورد نظر خود نمايند. همچنين از طريق بخش آرشيو کاري مي توانيد اطلاعات آگهي هايي که تا کنون ثبت کرده ايد را در صفحه خود مشاهده نماييد. همچنين يک کد ملک ( کد فايل ) بعد از ثبت فايل به شما داده مي شود که مخصوص همان فايل موردنظر است و ميتوانيد هرگاه که بخواهيد از طريق کد ملک مورد نظر خود و از قسمت جستجو بر اساس کد ملک، تمام اطلاعات فايل خود را به مشتريان مربوطه نمايش دهيد.
توجه داشته باشيد که حتماً در انتهاي اقدامات خود مي بايست متني را با مضمون ثبت موفق فايل و کد فايل خود از سايت دريافت نماييد و عين همين پيغام مي بايست از طريقه سامانه پيام کوتاه سايت مکلبان 24 به تلفن همراه شما فرستاده شود.

با تشکر
مديريت سايت ملک بان 24