گروه ساختماني DPD به منظور توسعه خدمات سايت ملکبان24 در ديگر استان هاي کشور پيشنهاد همکاري خود را به شرح ذيل تقديم مديران املاک محترم شهرستان ها مي نمايد:
- کليه املاکهاي علاقمند به همکاري با سايت ملکبان24 جهت ترويج فرهنگ استفاده از سايت ملکبان 24 در بين املاکهاي مستقر در شهرستان ها و استانهاي مختلف براي درج آگهي هاي تصويري ملک هاي خود مي توانند از طريق شماره تماس هاي موجود در بخش ارتباط با ما يا از طريق ايميل [email protected] درخواست همکاري خود را به اطلاع ما رسانده.
شرايط کلي همکاري املاک ها با سايت ملکبان24 به شرح ذيل مي باشد:
1) کليه هزينه هاي مربوط به فراهم آوردن ابزار و وسايل تبليغاتي به عهده سايت ملکبان24 بوده حتي طراحي و متن تبليغات نيز در دفترمرکزي سايت ملکبان24 صورت مي گيرد.
2) کليه هزينه هاي مربوط به انجام تبليغات و توجيه مشتريان به عهده املاک طرف قرارداد در شهرستان مي باشد.
3) روش ها و رويه هاي تبليغات از طريق دفتر مرکزي سايت ملکبان24 به اطلاع املاک هاي طرف قرارداد مي رسد.
4) سايت ملکبان24 موظف است نيمي از سود حاصله املاکهايي که از طريق املاک واسطه به عضويت سايت درآمده اند را تا دو سال به صورت ماهيانه به املاک واسطه پرداخت نمايد.
5) املاک هاي نماينده سايت ملکبان24 مي بايست حتماً قرارداد نمايندگي سايت را از طرف دفتر مرکزي سايت ملکبان24 دريافت نموده باشند در غير اينصورت سايت ملکبان24 هيچگونه تعهدي نسبت به تبليغات آنها و عواقب بعدي اين امر نداشته و نخواهد داشت.
همچنين دانشجويان و کارجويان محترم نيز جهت همکاري در زمينه هاي زير مي توانند آخرين رزومه کاري و تحصيلي خود را به آدرس: [email protected] ايميل نماييد.
- مسئول بازاريابي تلفني
- مسئول پشتيباني سايت
- متخصص توسعه نرم افزار
- متخصص توليد محتوا
- متخصص توسعه برنامه هاي کاربردي
- متخصص سيستم هاي ارزش افزوده
با تشکر
حامد مرادي
مديريت سايت ملکبان24