راهنمای خرید خانه در بوشهر

خرید خانه دربوشهر
بوشهر یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید، مناطق بالای شهر و پایین شهر بوشهر براساس جهت جغرافیایی مشخص نشده و مناطق بالا شهر و پایین شهر بوشهر بصورت پراکند می باشد. در اینجا بازار املاک بوشهر را میتوان بدینگونه معرفی کرد.
اگر قصد خرید خانه در بوشهر و یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک خانه دوخوابه 100 متری لوکس تا 400 میلیون تومان در بوشهر هستید میتوانید سراغ محله¬هایی همچونبلوار فرودگاه امام رضا، مدرس، باهنر، سامان، بلوار شهید چمران، بهارستان، سپیدار، ظهرابیبروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 3 میلیون تا 4 میلیون می باشد.
 و یا اگر دنبال محله ای در میان شهر و خرید یک خانه دوخوابه تا حدود 200 میلیون هستید میتوانید از محله هایی همچون خیابان امام خمینی، شباهنگ، معلم، کارگر، شهید فرخ نیا، آشوری، توحید، حمزه و ...  بازدید نمایید. محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 1.5 میلیون تا 2.5 میلیون می باشد.
اما آن دسته از افرادی که به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان با حداقل هزینه ممکن در بوشهرمی باشند می بایست به سراغ محله¬هایی مانندبهشت شهدا، 400 دستگاه، فتح المبین، بلوار صدرا، طالقانی، شکری، سنگی، نواب صفوی بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 800 هزارتا 1 میلیون می باشد.
امیدواریم که راهنمای خرید خانه در بوشهر توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما خریداران عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر بوشهر