راهنمای اجاره آپارتمان در بوشهر

اجاره آپارتمان در بوشهر
آن دسته از افرادی که به دنبال اجاره آپارتمان در بوشهر می باشند ابتدا می بایست با موقعیت جغرافیایی و اقتصادی بوشهر آشنا شوند.
بوشهر یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید، مناطق بالای شهر و پایین شهر بوشهر براساس جهت جغرافیایی مشخص نشده و مناطق بالا شهر و پایین شهر بوشهر بصورت پراکند می باشد. در اینجا بازار املاک بوشهر را میتوان بدینگونه معرفی کرد.
بهترین محله در بوشهر برای اجاره کردن یک آپارتمان نقلی مراکز این شهر زیبا می باشند مناطقی مانند خیابان امام خمینی، شباهنگ، معلم، کارگر، شهید فرخ نیا، آشوری، توحید، حمزه و ... می باشد. میانگین هزینه رهن یک خانه نوساز در این مناطق چیزی در حدود متری 250 هزارتومان تا 400 هزار تومان می باشد .
 البته باید بدانید محله هایی مانند بلوارفرودگاهامامرضا،مدرس،باهنر،سامان،بلوارشهیدچمران،بهارستان،سپیدار،ظهرابی نیز محله های بسیار شیک و مناسبی میباشند اما حداقل رهن در این مناطق به صورت میانگین متری 500الی 650 هزارتومان می باشد یعنی به فرض مثال برای اجاره یک آپارتمان 100 متری نوساز شما می بایست در حدود 60 میلیون هزینه نمایید.
نرخ تبدیل برای هر 10 میلیون رهن به اجاره در بازار املاک طبق روال سابق یکصد به سه می باشد یعنی هر 10 میلیون رهن مساوی با 300 هزار تومان اجاره می باشد.
امیدواریم که راهنمای اجاره آپارتمان در بوشهر توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما هموطنان عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر بوشهر