راهنمای خرید خانه در ارومیه

خرید خانه در ارومیه
ارومیه یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید، که به دلیل متمرکز نبودن این شهر مناطق بالای شهر و پایین شهر آن براساس جهت جغرافیایی مشخص نشده و مناطق بالا شهر و پایین شهر ارومیه تقریبا بصورت پراکنده می باشد. اما به طور عمده  بخش جنوب  شهر بالای شهر و  بخش شمال شهر پایین شهر ارومیه می باشد.در اینجا بازار املاک ارومیه را میتوان بدینگونه معرفی کرد.
اگر قصد خرید خانه در ارومیه و یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک خانه دوخوابه 80 متری لوکس تا 500 میلیون تومان در ارومیه هستید میتوانید سراغ محله هایی همچون استادان، دانشکده، بهداری، امین، برق، بهشتی بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 3 میلیون تا 5 میلیون تومان می باشد.
 و یا اگر دنبال محله ای در میان شهر و خرید یک خانه دوخوابه تا حدود 300 میلیون هستید میتوانید از محله هایی همچون خیابان آزادگان، شیخ تپه، مولوی، باکری، حافظ، ایثار، کاشانی، عطایی و... بازدید نمایید محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 2 میلیون تا 3 میلیون می باشد.
اما آن دسته از افرادی که به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان با حداقل هزینه ممکن در ارومیه می باشند می بایست به سراغ محله هایی مانند فلکه زنجیر، شهریار، رودکی، سعدی، باغبان نوین، ولیعصر، گلشهر، کشتارگاه، اسلام آباد، حضرت پور و ... بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 1 میلیون تومان تا 1.5 میلیون تومان می باشد.
امیدواریم که راهنمای خرید خانه در ارومیه توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما خریداران عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر ارومیه