راهنمای خرید خانه در زنجان

خرید خانه در زنجان
زنجان یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید. اگر ما هر شهر را به سه قسمت بالای شهر، وسط شهر و پایین شهر تقسیم کنیم چه از لحاظ جغرافیای و چه از لحاظ وضع اقتصادی در مورد بازار املاک زنجان میتوان بدینگونه صحبت کرد.
از لحاظ جغرافیایی شمال شهر زنجان بالای شهر زنجان حساب شده و دارای مناطق بسیار باکلاس و سازه های رویایی می باشد و بالعکس جنوب شهر زنجان پایین شهر آن به حساب می آید و بتبع از لحاظ قیمت خرید و فروش خانه و حتی اجاره آپارتمان نیز جزو مناطق ضعیف به حساب می آید.
اگر قصد خرید خانه در زنجان و یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک خانه دوخوابه 100 متری لوکس تا 300 میلیون تومان در زنجان هستید میتوانید سراغ محله هایی همچون کارمندان، انصاریان، شهریار، نگین بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 3 میلیون تا 3.5 میلیون می باشد.
 و یا اگر دنبال محله ای در میان شهر و خرید یک خانه دوخوابه تا حدود 200 میلیون هستید میتوانید از محله هایی همچون خیابان سعدی، صیاد شیرازی، اعتمادیه، صفا، انصاریه، وحیدیه، میرداماد، فردوسی و ... بازدید نمایید محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 1.5 میلیون تا 2.5 میلیون می باشد.
اما آن دسته از افرادی که به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان با حداقل هزینه ممکن در زنجان می باشند می بایست به سراغ محله هایی مانند گلشهر، پونک، کاظمیه، مهرآرا، هفده شهریور و ... بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 1 میلیون تا 1.5 میلیون می باشد.
امیدواریم که راهنمای خرید خانه در زنجان توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما خریداران عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر زنجان