راهنمای خرید خانه در بجنورد

خرید خانه در بجنورد
بجنورد یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید. اگر ما هر شهر را به سه قسمت بالای شهر، وسط شهر و پایین شهر تقسیم کنیم چه از لحاظ جغرافیای و چه از لحاظ وضع اقتصادی در مورد بازار املاک بجنورد میتوان بدینگونه صحبت کرد.
از لحاظ جغرافیایی جنوب شهر بجنورد بالای شهر بجنورد حساب شده و دارای مناطق بسیار باکلاس و سازه های رویایی می باشد و بالعکس شمال شهر بجنورد پایین شهر آن به حساب می آید و بتبع از لحاظ قیمت خرید و فروش خانه و حتی اجاره آپارتمان نیز جزو مناطق ضعیف به حساب می آید.
اگر قصد خرید خانه در بجنورد و یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک خانه دوخوابه 100 متری لوکس تا 300 میلیون تومان در بجنورد هستید میتوانید سراغ محله هایی همچون فردوسی، فلکه شهید، مخابرات، بسیج، نادر بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 2.5 میلیون تا 4 میلیون می باشد.
 و یا اگر دنبال محله ای در میان شهر و خرید یک خانه دوخوابه تا حدود  250 میلیون هستید میتوانید از محله هایی همچون خیابان معلم، کارگر، سی و دو متری، گلستان، میرزا کوچک خان، ژاله، هفده شهریور و ...  بازدید نمایید محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 1.5 میلیون تا 2 میلیون می باشد.
اما آن دسته از افرادی که به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان با حداقل هزینه ممکن در بجنورد می باشند می بایست به سراغ محله¬هایی مانند پشت شهربازی، طالقانی، فرهنگیان، چمران، اما رضا، الغدیر و ... بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری700 هزار  تا 5/1  میلیون می باشد.
امیدواریم که راهنمای خرید خانه در بجنورد توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما خریداران عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر بجنورد