راهنمای اجاره آپارتمان در بجنورد

اجاره آپارتمان در بجنورد
آن دسته از افرادی که به دنبال اجاره آپارتمان در بجنورد می باشند ابتدا می بایست با موقعیت جغرافیایی و اقتصادی بجنورد آشنا شوند.
بجنورد یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید. اگر ما هر شهر را به سه قسمت بالای شهر، وسط شهر و پایین شهر تقسیم کنیم چه از لحاظ جغرافیای و چه از لحاظ وضع اقتصادی در مورد بازار املاک بجنورد میتوان بدینگونه صحبت کرد.
از لحاظ جغرافیایی جنوب شهر بجنورد بالای شهر بجنورد حساب شده و دارای مناطق بسیار باکلاس و سازه های رویایی می باشد و بالعکس شمال شهر بجنورد پایین شهر آن به حساب می آید و بتبع از لحاظ قیمت خرید و فروش خانه و حتی اجاره آپارتمان نیز جزو مناطق ضعیف به حساب می آید.
بهترین محله در بجنورد برای اجاره کردن یک آپارتمان نقلی مراکز این شهر زیبا می باشند مناطقی مانند خیابان معلم، کارگر، سی و دو متری، گلستان، میرزا کوچک خان، ژاله، هفده شهریور و ... می باشد. میانگین هزینه رهن یک خانه نوساز در این مناطق چیزی در حدود متری 250 هزار تومان تا 350 هزار تومان می باشد .
 البته باید بدانید محله هایی مانند همچون فردوسی، فلکه شهید، مخابرات، بسیج، نادر نیز محله های بسیار شیک و مناسبی میباشند اما حداقل رهن در این مناطق به صورت میانگین متری 400 الی 650 هزار تومان می باشد یعنی به فرض مثال برای اجاره یک آپارتمان 100 متری نوساز شما می بایست در حدود 50 میلیون هزینه نمایید.
نرخ تبدیل برای هر 10 میلیون رهن به اجاره در بازار املاک طبق روال سابق یکصد به سه می باشد یعنی هر 10 میلیون رهن مساوی با 300 هزار تومان اجاره می باشد.
امیدواریم که راهنمای اجاره آپارتمان در بجنورد توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما هموطنان عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر بجنورد