راهنمای خرید خانه در اهواز

خرید خانه در اهواز
اهواز یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید. اگر ما هر شهر را به سه قسمت بالای شهر، وسط شهر و پایین شهر تقسیم کنیم چه از لحاظ جغرافیای و چه از لحاظ وضع اقتصادی در مورد بازار املاک اهواز میتوان بدینگونه صحبت کرد.
از لحاظ جغرافیایی شمال شهر اهواز بالای شهر اهواز حساب شده و دارای مناطق بسیار باکلاس و سازه های رویایی می باشد و بالعکس جنوب شهر اهواز پایین شهر آن به حساب می آید و بتبع از لحاظ قیمت خرید و فروش خانه و حتی اجاره آپارتمان نیز جزو مناطق ضعیف به حساب می آید.
اگر قصد خرید خانه در اهواز و یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک خانه دوخوابه 100 متری لوکس تا 700 میلیون تومان در اهواز هستید میتوانید سراغ محله هایی همچون کیانپارس، جاده ساحلی، الهام، مطهری بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 6 میلیون تا 8 میلیون می باشد.
 و یا اگر دنبال محله ای در میان شهر و خرید یک خانه دوخوابه تا حدود 500 میلیون هستید میتوانید از محله هایی همچون خیابان زیتون کارمندی، گلستان، کیان آباد، کوروش، نادری، پاداد شهر و ...  بازدید نمایید محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 3.5 میلیون تا 5 میلیون می باشد.
اما آن دسته از افرادی که به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان با حداقل هزینه ممکن در اهواز می باشند می بایست به سراغ محله هایی مانند پردیس، مهدیس، مهرشهر، سپیدار، صد دستگاه، باهنر و ... بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 1 میلیون تا 2 میلیون می باشد.
امیدواریم که راهنمای خرید خانه در اهواز توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما خریداران عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر اهواز