راهنمای اجاره آپارتمان در اهواز

اجاره آپارتمان در اهواز
آن دسته از افرادی که به دنبال اجاره آپارتمان در اهواز می باشند ابتدا می بایست با موقعیت جغرافیایی و اقتصادی اهواز آشنا شوند.
اهواز یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید. اگر ما هر شهر را به سه قسمت بالای شهر، وسط شهر و پایین شهر تقسیم کنیم چه از لحاظ جغرافیای و چه از لحاظ وضع اقتصادی در مورد بازار املاک اهواز میتوان بدینگونه صحبت کرد.
از لحاظ جغرافیایی شمال شهر اهواز بالای شهر اهواز حساب شده و دارای مناطق بسیار باکلاس و سازه های رویایی می باشد و بالعکس جنوب شهر اهواز پایین شهر آن به حساب می آید و بتبع از لحاظ قیمت خرید و فروش خانه و حتی اجاره آپارتمان نیز جزو مناطق ضعیف به حساب می آید.
بهترین محله در اهواز برای اجاره کردن یک آپارتمان نقلی مراکز این شهر زیبا می باشند مناطقی مانند خیابان زیتون کارمندی، گلستان، کیان آباد، کوروش، نادری، پاداد شهر و ... می باشد. میانگین هزینه رهن یک خانه نوساز در این مناطق چیزی در حدود متری 550  هزارتومان تا  800 هزار تومان می باشد .
 البته باید بدانید محله هایی مانند کیانپارس، جاده ساحلی، الهام، مطهری و ... نیز محله های بسیار شیک و مناسبی میباشند اما حداقل رهن در این مناطق به صورت میانگین متری 1 میلیون الی 1.300هزار تومان می باشد یعنی به فرض مثال برای اجاره یک آپارتمان 80 متری نوساز شما می بایست در حدود 100 میلیون هزینه نمایید.
نرخ تبدیل برای هر 10 میلیون رهن به اجاره در بازار املاک طبق روال سابق یکصد به سه می باشد یعنی هر 10 میلیون رهن مساوی با 300 هزار تومان اجاره می باشد.
امیدواریم که راهنمای اجاره آپارتمان در اهواز توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما هموطنان عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر اهواز