راهنمای خرید خانه در کرج

خرید خانه در کرج
کرج یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید، که به دلیل متمرکز نبودن این شهر مناطق بالای شهر و پایین شهر آن براساس جهت جغرافیایی مشخص نشده و مناطق بالا شهر و پایین شهر کرج بصورت پراکند می باشد. در اینجا بازار املاک کرج را میتوان بدینگونه معرفی کرد.
اگر قصد خرید خانه در کرج و یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک خانه دوخوابه 80 متری لوکس تا 500 میلیون تومان در کرج هستید میتوانید سراغ محله هایی همچون عظیمیه، جهانشیر، رجائی، فاز 1 مهرشهر و یا کیان مهر بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 4 میلیون تا 7 میلیون تومان می باشد.
 و یا اگر دنبال محله ای در میان شهر و خرید یک خانه دوخوابه تا حدود 300 میلیون هستید میتوانید از محله هایی همچون خیابان شاهین ویلا، گوهر ویلا، مصباح، شاه عباسی، کارمندان شمالی، بلوار ارم و ... بازدید نمایید محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 2 میلیون تا 3.5 میلیون می باشد.
اما آن دسته از افرادی که به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان با حداقل هزینه ممکن در کرج می باشند می بایست به سراغ محله هایی مانند حصارک، مشکین دشت، باغستان، اندیشه، امیر اباد، ملارد و ... بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان می باشد.
امیدواریم که راهنمای خرید خانه در کرج توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما خریداران عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر کرج