راهنمای خرید خانه در بیرجند

خرید خانه دربیرجند
بیرجندیکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید. اگر ما هر شهر را به سه قسمت بالای شهر، وسط شهر و پایین شهر تقسیم کنیم چه از لحاظ جغرافیای و چه از لحاظ وضع اقتصادی در مورد بازار املاک بیرجند میتوان بدینگونه صحبت کرد.
از لحاظ جغرافیایی جنوب شهر بیرجند بالای شهر بیرجند حساب شده و دارای مناطق بسیار باکلاس و سازه های رویایی می باشد و بالعکس شمال شهر بیرجندپایین شهر آن به حساب می¬آید و بتبع از لحاظ قیمت خرید و فروش خانه و حتی اجاره آپارتمان نیز جزو مناطق ضعیف به حساب می آید.
اگر قصد خرید خانه در بیرجندو یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک خانه دوخوابه 100 متری لوکس تا 200 میلیون تومان در بیرجندهستید میتوانید سراغ محله¬هایی همچونمدرس، غفاری، معلم، رسالت، امامت، عدالت، سجاد، رحیم اباد، اکبریه، پونهبروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 2 میلیون تا 2.5میلیون می باشد.
 و یا اگر دنبال محله ای در میان شهر و خرید یک خانه دوخوابه تا حدود 150 میلیون هستید میتوانید از محله هایی همچون خیابان نرجس، مفتح، سجاد شهر، نوربخش، سعیدی، نواب صفوی، توحید، تیمور پورو ...  بازدید نمایید محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 1 میلیون تا 1.5 میلیون می باشد.
اما آن دسته از افرادی که به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان با حداقل هزینه ممکن در بیرجندمی باشند می بایست به سراغ محله¬هایی مانندالهیه، مهرشهر، کارگران، مجیدیه، دولت، شعبانیه، فرودگاه، کاظمیه و ...بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری700هزارتا 1 میلیون می باشد.
امیدواریم که راهنمای خرید خانه در بیرجندتوسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما خریداران عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر بیرجند