راهنمای خرید خانه در خرم اباد

خرید خانه در خرم اباد
خرم¬آباد یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید. اگر ما هر شهر را به سه قسمت بالای شهر، وسط شهر و پایین شهر تقسیم کنیم چه از لحاظ جغرافیای و چه از لحاظ وضع اقتصادی در مورد بازار املاک خرم آباد میتوان بدینگونه صحبت کرد.
از لحاظ جغرافیایی شمال شهر خرم آباد بالای شهر خرم آباد حساب شده و دارای مناطق بسیار باکلاس و سازه های رویایی می باشد و بالعکس جنوب شهر خرم آباد پایین شهر آن به حساب می آید و بتبع از لحاظ قیمت خرید و فروش خانه و حتی اجاره آپارتمان نیز جزو مناطق ضعیف به حساب می آید.
اگر قصد خرید خانه در خرم آباد و یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک خانه دوخوابه 100 متری لوکس تا 300 میلیون تومان در خرم آباد هستید میتوانید سراغ محله هایی همچون شیرخوارگاه، مطهری، بلوار ولایت، بلوار مدیریت، چهارراه فرهنگ، خیابان بیمارستان و ... بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 2.5 میلیون تا 3 میلیون می باشد.
 و یا اگر دنبال محله ای در میان شهر و خرید یک خانه دوخوابه تا حدود 200 میلیون هستید میتوانید از محله هایی همچون خیابان انقلاب، علوی، میدان 22 بهمن، میدان تختی، گلدشت، رازی، ناصرخسرو، کوی فرشته، ستارخان و ...  بازدید نمایید محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 1.5 میلیون تا 2.200 هزار تومان می باشد.
اما آن دسته از افرادی که به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان با حداقل هزینه ممکن در خرم آباد می باشند می بایست به سراغ محله¬هایی مانند خیرآباد، شمشیرآباد، پشت بازار، شهرک بسیج، حسین آباد، کوروش و ... بروید. میانگین قیمت خرید خانه نوساز در محله های مذکور از متری 500 هزار تا 1  میلیون می باشد.
امیدواریم که راهنمای خرید خانه در خرم¬آباد توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما خریداران عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر خرم¬آباد