راهنمای اجاره آپارتمان و ویلا در ساری

اجاره آپارتمان در ساری
آن دسته از افرادی که به دنبال اجاره آپارتمان در ساری می باشند ابتدا می بایست با موقعیت جغرافیایی و اقتصادی ساری آشنا شوند.
ساری یکی از مراکز استان در ایران به حساب می آید، مناطق بالای شهر و پایین شهر ساری براساس جهت جغرافیایی مشخص نشده و مناطق بالا شهر و پایین شهر ساری بصورت پراکند می باشد. در اینجا بازار املاک ساری را میتوان بدینگونه معرفی کرد.
بهترین محله در ساری برای اجاره کردن یک آپارتمان نقلی مراکز این شهر زیبا می باشند مناطقی مانند خیابان معلم، قائم، نهضت، بعثت، دانش، توانبخشی، شهابی، امیر مازندرانی، 20 متری گل افشان، طبرستانی، بلوار خزر و ... می باشد. میانگین هزینه رهن یک خانه نوساز در این مناطق چیزی در حدود متری 300 هزار تومان تا 500 هزار تومان می باشد .
 البته باید بدانید محله هایی مانند پارک ملل، پیوندی، قرجه، توکلی، سلمان فارسی، فرهنگ، فدک، 15 خرداد، باغ سنگ، سعدی، حافظ نیز محله های بسیار شیک و مناسبی میباشند اما حداقل رهن در این مناطق به صورت میانگین متری 800 الی 1.200 میلیون تومان می باشد یعنی به فرض مثال برای اجاره یک آپارتمان 100 متری نوساز شما می بایست در حدود 100 میلیون هزینه نمایید.
نرخ تبدیل برای هر 10 میلیون رهن به اجاره در بازار املاک طبق روال سابق یکصد به سه می باشد یعنی هر 10 میلیون رهن مساوی با 300 هزار تومان اجاره می باشد.
امیدواریم که راهنمای اجاره آپارتمان در ساری توسط سایت ملک بان 24 بتواند کمک کوچکی به شما هموطنان عزیز نماید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
منبع اطلاعات: تعدادی از املاک فعال در شهر ساری