کانال تلگرام ملک بان 24 چه خدمتي به متقاضيان خريد خانه و خريد ويلا در شمال مي کند؟

اين روزها اکثر کسب و کارها بويژه کسب و کارهاي اينترنتي بر شبکه هاي اجتماعي خود مانند اينستاگرام، فيس بوک، گوگل + و تاکيد بسياري دارند و اين امر تنها به علت سرعت اطلاع رساني، کيفيت بالا و بدون هزينه بودن آن مي باشد اما در اين بين تلگرام در ماه هاي اخير توانسته است بازار را در دستان خود بگيرد. امکان ايجاد کانال براي برقراري ارتباط نزديک و سريع با مشتريان و اطلاع آنها از آخرين رويدادها باعث شده که سرعت گسترش آن به شدت افزايش يابد.

کانال تلگرام ملک بان 24 نيز بر همين اساس فعاليت خود را آغاز کرده و تا کنون بيش از 7 هزار عضو فعال و بيش از روزانه 20 هزار بازديد و 10 هزار به اشتراک گذاري انواع اقسام خدمات ملکي مانند خريد خانه در تهران، خريد آپارتمان در شهرهاي مختلف، خريد ويلا در شمال، خريد ويلا در کرج، خريد خانه در مشهد و ديگر شهرهاي بزرگ، به اشتراک گذاري آخرين اخبار بازار مسکن، بهترين دانستنيهاي ملک و تمام اطلاعات مورد نياز بازار مسکن را در خود گنجانده است و توانسته جزو معدود کانال هاي فعال تلگرام در حوزه خريد و فروش ملک و بازار مسکن باشد.

دوستان عزيز مي توانند با کليک بر روي آدرس http://telegram.me/melkban24 عضو کانال تلگرام ملک بان 24 شده و روزانه از آخرين اخبار بازار مسکن، آخرين تحولات قيمت خانه و آپارتمان، ويلا در شمال و باغ هاي اطراف تهران و ... ، از آخرين دانستنيهاي مهم بازار ملک و املاک ، فايل هاي خريد خانه و آپارتمان زير قيمت، ويلاهاي رويايي و به قيمت با شرايط فروش اقساطي، آپارتمان در شهرهاي مختلف مانند اصفهان، شيراز، مشهد و ... و ويلا در مازندران، شهرهاي نور، نوشهر، سلمانشهر، عباس آباد و ... وگيلان، لاهيجان، فومن، چمخاله و ... آگاه شوند.

خريد  خانه در تهران، خريد ويلا در مازندران، خريد ويلا در گيلان، خريد آپارتمان در کرج و ...