افتتاح بیش از ۷۰۰۰ واحد مسکن مهر در البرز

۷هزارو۱۷۰ واحد مسکونی مهرو۶ طرح روبنایی روز دوشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهرجدید هشتگرد استان البرز به بهره برداری رسید.
محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور درآیین گشایش این واحدها گفت: ۳۰ هزارنفر در آینده نزدیک ساکن این واحدهای جدید مسکونی خواهند شد.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، وی ادامه داد:برای ساخت این واحدهای مسکونی ۴۰هزار میلیارد ریال از محل آورده مردم و تسهیلات بانکی هزینه شده است.
نریمان گفت: همچنین برای ساخت ۶ پروژه عمرانی شامل یک مدرسه، یک مسجد، ۲ ساختمان کلانتری ویک زمین ورزشی ۱۰۵میلیارد ریال توسط شرکت عمران شهر جدید هشتگرد پرداخت شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: تمام واحد های مسکونی که امروز به بهره برداری رسید از آب ، برق و گاز بهره مند هستند.
نریمان گفت:تمام اعتباراتی که برای ساخت پروژه های روبنایی دراین شهر هزینه می شود موجب ارزش افزوده مسکن مهر در آن شده است.
وی افزود: قبل ازپایان دولت یازدهم ،۱۰ هزار واحد مسکونی شهرجدید هشتگرد تحویل متقاضیان خواهد شد.
وی همچنین از بهره برداری موقت از متروی شهرجدید هشتگرد درآینده نزدیک خبر داد واظهارداشت: بزرگترین ایستگاه متروی کشور درشهرجدید هشتگرد تا ۶ ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندارساوجبلاغ نیز در این آیین گفت: با اختصاص منابع آب پایدار برای شهرجدید هشتگرد شاهد شکوفایی بیشتر این شهر ورفع بزرگترین معضل آن خواهیم بود.
ابوالقاسم پالیزگیر افزود:با حمایت دولت تدبیر وامید ۵ میلیون مترمکعب آب شرب از خط انتقال آب سد طالقان در آینده نزدیک به شهرجدید هشتگرد اختصاص می یابد.

Check Also

۷۰ هزار مسکن اجتماعی آب رفت،پایان سال و ساخت و سازهای روی کاغذ مانده

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، کمیسیون زیربنایی دولت در جلسه عصر یکشنبه خود در ...

پاسخی بگذارید