۱۸۶۷ واحد مسکن “مهر” در کرمانشاه افتتاح شد

۱۸۶۷ واحد مسکن مهر با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، در سطح استان کرمانشاه، امروز(۲۶ بهمن) به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایسنا، مجتبی نیک کردار معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در حاشیه آیین افتتاح همزمان این پروژه‌ها که به صورت نمادین در مجموعه ۲۰۳ واحدی مسکن مهر کارکنان دادگستری(شهید بهشتی) شهرستان هرسین برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: امروز بصورت همزمان ۱۸۶۷ واحد مسکن مهر در شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام آبادغرب، هرسین و سنقروکلیایی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به بهره‌برداری از ۳۸ هزار واحد مسکن مهر تا به امروز در سطح استان، گفت: تاکنون ۳۲ هزار و ۸۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعین استان به بهره‌برداری رسیده که با ۱۸۶۷ واحد افتتاح شده امروز به حدود ۳۵ هزار واحد می‌‎رسد.

نیک کردار افزود: همچنین در شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر استان نیز تا به امروز ۳۵۰۰ واحد مسکن مهر افتتاح شده و تا به امروز در مجموع ۳۸ هزار واحد مسکن مهر در سطح استان به بهره‌برداری رسیده است.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: ۸۵۰۰ واحد مسکن مهر بدون معارض دیگر نیز در استان باقی مانده که تلاش ما این است تا پایان عمردولت آنها را نیز تکمیل کرده و پرونده مسکن مهر استان را ببندیم.

وی افزود: مجموعه ۲۰۳ واحدی تعاونی مسکن کارکنان دادگستری شهرستان هرسین نیز که امروز شاهد بهره برداری از آن هستیم، ۴۷ واحد آن از قبل به بهره‌برداری رسیده و ۱۵۶ واحد آن نیز امروز به بهره برداری رسید.

Check Also

اختصاص اعتبار برای اجرای زیرساخت های مسکن مهر

قانون: نماینده ویژه وزیر نیرو در امور مسکن مهر اعلام کرد که در نیمه نخست ...

پاسخی بگذارید