تکنیک های دکوراسیونی برای رفع بی حوصلگی در خانه های کوچک

تکنیک های دکوراسیونی برای رفع بی حوصلگی در خانه های کوچک

فصل زمستان از آن فصل هایی است که آدم دلش می خواهد از کنار شومینه پتو پیچ شده کز کند و به فنجان قهوه بخار کرده درون دستش خیره شود! به حق تنبلی جز لاینفک حال و احوال روزهای زمستانی است. اما می توانید با حذف برخی از عادات غلط روزمره ی خود بر تنبلی تان قلبه کنید و روزهای برفی سرشاژ از انرژی را برای خود رقم بزنید.

دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

درمان تنبلی با طبقه بندی و نظم دهی

نگاهی به اطراف خود بیاندازید، اگر فضای داخلی شما مملو از لوازم و وسایل با ظاهری آشفته باشد به طور حتم ذهن شما هم خسته و بی حوصله خواهد شد. محققان بر این باورند که آنچه چشم می بیند رابطه ی مستقیمی با ذهن دارد بنابراین برای درمان تبلی و بی حوصلگی خود از مرتب کردن خانه شروع کنید و تاثیرات شگرف آن را در خلق و خوی خود ببینید.

درمان تنبلی با حذف رنگ آبی از دکوراسیون

رنگ آبی به علت ماهیت سرد خود باعث کاهش سرعت ضربان قلب، کاهش فشار خون و ایجاد احساس خواب آلودگی در شما می شود، بنابراین برای مبارزه با تنبلی و بی حوصلگی در خانه بهتر است این رنگ را از فضای دکوراسیون خود حذف کنید و یا در ترکیب با مکمل های مناسب به کار ببرید.

تنظیم دمای خانه برای مبارزه با تنبلی

مطالعات نشان داده است که درجه حرارت مطلوب برای خواب در واقع  عددی مابین ۶۰ تا ۶۸ درجه فارنهایت است، بنابراین اگر این دما را در طول روز برای فضای دکوراسیون خود درنظر بگیرید باعث ایجاد خواب آلودگی و کسلی در شما می شود.

درمان تنبلی با حذف تلفن همراه در شب

اجاره آپارتمانخرید خانه در تهرانخرید ویلا در شمالقیمت خانه

یکی از راه حل های درمان تنبلی و بی حوصلگی در طول روز خواب کافی و مناسب در طول شب می باشد، بنابراین اگر در هنگام شب با زنگ تلفن و یا صدای یک پیام از خواب بیدار می شوید بهتر است تلفن خود در طول شب در حال سکوت قرار دهید تا روز بعد پر انرژی باشید.

Check Also

نکات ظریف در دکوراسیون منزل

 نکات ظریف در دکوراسیون منزل همه دوست دارند خانه‌ای کامل و ایده‌ال داشته باشند. خانه ...

پاسخی بگذارید