قیمت خانه در مناطق مختلف شهر همدان

قیمت خانه در مناطق مختلف شهر همدان

به عقیده کارشناسان مسکن، برای قیمت‌گذاری یک منزل مسکونی آیتم‌های مختلفی نقش دارد به طوریکه «منطقه شهر» از مهمترین آیتم‌های قیمت‌گذاری یک ملک یا زمین به شمار می‌رود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ شهر همدان به چهار منطقه شهری تقسیم شده که مناطق یک و دو واقع در دامنه کوهستان الوند و بهترین و خوش آب و هواترین بخش شهر را شامل شده و به بالای شهر معروف است و مناطق سه و چهار واقع در قسمت‌های شمالی شهر از قبیل شهرک‌ها و حواشی به پایین شهر شهرت دارد.

قیمت خانه در محدوده‌های متفاوت همدان بر مبنای نوساز بودن از دیدگاه مشاورین املاک به شرح زیر است:

هر واحد مسکونی در استادان و پردیس که جزء مناطق بالای شهر همدان به شمار می‌روند به ترتیب از متری ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

همچنین هر واحد مسکونی در منطقه سعیدیه از متری ۴ میلیون تا ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت مسکن در شهرک مدنی براساس آیتم‌های مطرح شده از متری یک میلیون تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بوده و در شهرک فرهنگیان قیمت هر واحد مسکونی از متری یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان است.

در نقاط مرکزی شهر همدان از جمله خیابان باباطاهر و بلوار کاشانی نیز قیمت مسکن از متری ۲ میلیون تومان تا ۲میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام شده است.
اجاره آپارتمانخرید خانه در تهرانخرید ویلا در شمالقیمت خانه

هر واحد مسکونی در مناطق حصار امام خمینی(ره) و خضر واقع در مناطق شمالی شهر همدان به ترتیب از متری ۸۰۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

Check Also

مالکان گران ترین خانه های دنیا

آنتیلیا، موکش آمبانی وقتی ثروت بی اندازه باشد بالاخره باید جایی برای خرج کردنش پیدا ...

پاسخی بگذارید