ویلا سازان به روستاهای مازندران هجوم بردند.

 ویلا سازان به روستاهای مازندران هجوم بردند.

عده ای از سودجویان بدون دردسر درختان را قلع قم می کنند، دور زمینهای کشاورزی دیوار می کشند و باغات را از بین می برند تا آنها را به قیمت چندین برابر به مشتریان پولدار تهرانی بفروشند.

عضو کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از هجوم ویلا سازان به روستاهای مازندران خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، عزت الله یوسفیان ملا امروز در مراسم بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای رشکلای آمل با اشاره به اینکه مازندران دارای جاذبه هایی است که بی نظیر قلمداد می شود، اظهار کرد: با وجود همه جاذبه ها روستاهای مازندران از مشکلاتی چون کمبود آب رنج می برند.

وی با بیان اینکه مشکل آب در تمام روستاها وجود دارد، افزود: بخش مهمی از مشکلات آب روستاها به دلیل افزایش جمعیت است اما این جمعیت بومی نیست و افرادی هستند که به قصد ویلاسازی و خانه سازی به این روستاها روی آورده اند.

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه روستاییان نباید به این راحتی زمین های خود را به ویلاسازان بفروشند، اظهار کرد: این افراد ویلاهایی که باید به میلیاردها تومان بسازند را کمتر از یک میلیارد تومان در روستاها می سازند و سود کلانی می برند.

وی با اشاره به اینکه ویلاسازان کمک به مساجد و دهیاری ها را بهانه ای برای راضی کردن اهالی برای فروش زمین به آنها قرار می دهند، گفت: نباید با این کمک های اندک، اجازه داد ضمن نابودی روستاها این بخش دچار مشکلات شود.

اجاره آپارتمان——–خرید خانه در تهران——–خرید ویلا در شمال———-قیمت خانه

یوسفیان ملا با تاکید بر اینکه خط ساحلی مازندران از ساخت و سازها انباشته شده است، افزود: امروز در شهرها و حاشیه جاده ها نیز ساخت وساز اشباع شده است از این رو ویلاسازان به روستاها هجوم آورده اند.

Check Also

استقبال سرد انبوه‌سازان از لیزینگ مسکن

لیزینگ مسکن، تنها چند روز پس از اخذ مجوز، به دلیل گران بودن وام و ...

پاسخی بگذارید