درباره ما

www.Melkban24.ir
بالغ بر ده سال کار مستمر در زمينه ساخت و ساز و بازار مسکن تجربه اي را در اختيار ما قرار داد تا ذهنيت خود را در رابطه با فرآيند تکراري و هميشگي معاملات ملک تغيير دهيم و تلاش کنيم تا نگرش تک بعدي مشاوران و متقاضيان ملک را به فرآيند معاملات مسکن تا حدودي همگام با تغييرات تکنولوژي در ايران و سرتاسر دنيا سازگارکرده و با اجراي آن، باعث صرفه جويي در وقت و هزينه دو طرف معامله بشويم.
ايده اوليه راه اندازي سايتي مدرن در زمينه انجام معاملات ملکي و کلاً رفع نيازهاي ملک و مسکن مردم به عنوان يکي از نيازهاي اساسي مردم در سال 1392 شکل گرفت. در آن زمان سايت هاي معتبر و خوبي در بازار اينترنتي معاملات ملکي وارد شده بودند اما هيچکدام بحث مشاورين املاک و همچنين امکان نمايش عکس از واحدهاي ملکي را در حيطه ديد خود قرار نداده بودند. در سال 1393 و با بررسي و امکان سنجي کسب و کار اينترنتي شرکت مشاوره اي DPD بر آن شد تا حيطه فعاليت خود را در زمينه طراحي و راه اندازي سايتي مدرن در زمينه خريد و فروش ملک، رهن و اجاره، مشارکت ساختمان و .... همچنين ارائه اخبار و دانستنيهاي به روز ملک براي مردم عزيزمان آغاز نمايد.
ما به دنبال آن هستيم تا سايت ملک بان 24 را به عنوان يک سايت مرجع براي معاملات ملکي بين هموطنان عزيزمان و مشاورين محترم املاک گنجانده و از اين طريق در فرآيند خريد و فروش ملک، رهن و اجاره، مشارکت ساختمان و ... باعث صرفه جويي در وقت، هزينه و سوخت و ... شود زيرا بر اين باوريم که شرايط زندگي و سرعت آن در شهرهاي بزرگ مردم را به سمت صرفه جويي در زمان و هزينه هايشان کشانده است و اين امر زمينه را براي فعاليت سايتهايي با نوآوريهايي مانند سايت ملک بان 24 باز مي کند.
ما اميدواريم که تا سال 1396 فرهنگ استفاده از سايت ملک بان 24 را در بين اقشار مختلف مردم و در شهرهاي مختلف کشورمان جا انداخته و بتوانيم خدمت کوچکي در زمينه تسهيل معاملات ملکي در کشور عزيزمان ايران و براي هموطنان خود صورت دهيم.
با تشکر حامد مرادي مديريت سايت ملک بان 24